Pronađeno
45
4zida
18.000 €
621 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
4zida
45.000 €
865 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/5 sprat
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.451 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Vršac
›
Breg Naselje
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Vršac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
2 €/m²
387 m²
Vršac
›
Pavliš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.575.000 €
1.248 €/m²
2064 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
702 €/m²
114 m²
Vršac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.059 €/m²
102 m²
4zida
110.000 €
487 €/m²
226 m²
·
Suteren
Vršac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.100 €
1 €/m²
2215 m²
Vršac
›
Radakova mala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
74 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
935 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/3 sprat
Vršac
›
Naselje pod bregom
Pogledaj oglas →
825
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
825 €/m²
Trosoban
·
217 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
2.347 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Vršac
›
Naselje pod bregom
Pogledaj oglas →
883
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
883 €/m²
Petosoban
·
300 m²
·
Suteren
Vršac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
460
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
460 €/m²
9 soba
·
239 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
596
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
596 €/m²
7 soba
·
151 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
602 €/m²
Četvorosoban
·
216 m²
Vršac
›
Šušara
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
632 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Vršac
Pogledaj oglas →
1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.500 €
1.016 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam