Pronađeno
45
oglasa
Sačuvaj pretragu
512
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
512 €/m²
6 soba
·
258 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.6k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
5.600 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.065 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
451 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Vršac
›
Šušara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
2.213 €/m²
6 soba
·
108 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
1.660 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Vršac
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.467 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
Vršac
›
Breg Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
2.042 €/m²
120 m²
4zida
330.000 €
2.920 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
Vršac
›
Gudurički Put
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
993 €/m²
6 soba
·
150 m²
Vršac
›
Gudurički Put
Pogledaj oglas →
301
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
301 €/m²
Četvorosoban
·
173 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
903
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
903 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Vršac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
24.000 €
480 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Vršac
›
Šušara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
366 €/m²
Trosoban
·
123 m²
Vršac
›
Pavliš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.381 €/m²
Petosoban
·
239 m²
Vršac
›
Gudurički Put
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Vršac
›
Gudurički Put
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
269 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Vršac
›
Malo Središte
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
899 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Vršac
›
Mala Irig
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
707 €/m²
7 soba
·
184 m²
Vršac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.999 €
382 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Vršac
›
Veliko Središte
8min
42min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam