Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
417
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
417 €/m²
10 soba
·
300 m²
Topola
›
Centar
6min
18min
1min
Pogledaj na:
4zida
nekretnineapartman.rs
872
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
872 €/m²
Dvosoban
·
149 m²
Topola
›
Centar
1min
8min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
305 €/m²
Dvosoban
·
220 m²
Topola
›
Svetlić
Pogledaj oglas →
424
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
424 €/m²
Četvorosoban
·
118 m²
Topola
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.157 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Topola
5min
13min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
460 €/m²
7 soba
·
250 m²
Topola
Pogledaj oglas →
1.5k
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.485 €/m²
Trosoban
·
101 m²
Topola
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
231 €/m²
260 m²
Topola
›
Svetlić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
1.100 €/m²
20 m²
·
Suteren
Topola
›
Gornja Šatornja
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
260 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Topola
›
Topola Selo
9min
20min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
225 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Topola
›
Jarmenovci
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
105 m²
·
1. sprat
Topola
2min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
40 m²
·
Suteren
Topola
2min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
2.826 €/m²
230 m²
·
Suteren
Topola
Pogledaj na:
4zida
teofilnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.000 €
695 €/m²
387 m²
·
Suteren
Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700.000 €
618 €/m²
2750 m²
·
Suteren
Topola
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
66 €/m²
1508 m²
halooglasi
160.000 €
2.192 €/m²
Jednosoban
·
73 m²
Topola
›
Donja Trešnjevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
663 €/m²
Jednosoban
·
166 m²
Topola
›
Okolno mesto
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
1.167 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
Topola
›
Jarmenovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam