Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650.000 €
2.826 €/m²
230 m²
Topola
›
Topola (selo)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
269.000 €
695 €/m²
387 m²
4zida
59.000 €
1.180 €/m²
50 m²
Topola
›
Gornja Šatornja
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
433 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
264 €/m²
10 soba
·
330 m²
Topola
›
Centar
6min
13min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
nekretnineapartman.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.406 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Topola
›
Oplenac
Pogledaj oglas →
618
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
618 €/m²
Trosoban
·
225 m²
Topola
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
197 €/m²
330 m²
Topola
›
Gornja Šatornja
Pogledaj oglas →
650
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
650 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Topola
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
40 m²
Topola
›
Vinča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
725 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Topola
›
Donja Trešnjevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.065 €/m²
Trosoban
·
46 m²
Topola
›
Vojkovci
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
548 €/m²
Jednosoban
·
73 m²
Topola
›
Donja Trešnjevica
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
174 €/m²
917 m²
Topola
›
Donja Trešnjevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
226 €/m²
1083 m²
Topola
›
Donja Trešnjevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
663 €/m²
166 m²
Topola
›
Okolne lokacije
Pogledaj oglas →
464
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
464 €/m²
10 soba
·
280 m²
Topola
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
629 €/m²
7 soba
·
105 m²
Topola
10min
7min
6min
Pogledaj oglas →
518
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
518 €/m²
6 soba
·
280 m²
Topola
›
Centar
3min
8min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
4.487 €/m²
6 soba
·
156 m²
Topola
›
Blaznava
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam