Pronađeno
820
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.900 €
4 €/m²
700 m²
·
1/2 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.200 €
15 €/m²
Trosoban
·
211 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.150 €
5 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Stara Pazova
›
Centar
6min
35min
12min
26min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
6.900 €
8 €/m²
871 m²
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
320.000 €
2.177 €/m²
147 m²
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.200 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/2 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
1.486 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
6/6 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
1 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
1min
10min
3min
6min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/1 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
81.000 €
1.286 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
969
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
93.000 €
969 €/m²
7 soba
·
96 m²
Stara Pazova
›
Belegiš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.008 €
1.597 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
4min
7min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.121 €/m²
Petosoban
·
116 m²
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
angazman-nekretnine.rs
270.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
150 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
4.500.000 €
1.047 €/m²
4300 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Stara Pazova
›
Surduk
7min
49min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 41
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam