Pronađeno
820
oglasa
Sačuvaj pretragu
800
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
877
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.000 €
1.303 €/m²
Petosoban
·
152 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.258 €/m²
Petosoban
·
159 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
838
/
877
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
838 €/m²
Petosoban
·
173 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.793 €
1.394 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.929 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1/6 sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.369 €
1.875 €/m²
Petosoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
197.000 €
2.402 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
877
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.900 €
1.230 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
1.292 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.1k
/
877
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
1.076 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
830.000 €
2.358 €/m²
Petosoban
·
352 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.000 €
1.292 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.481 €/m²
Troiposoban
·
162 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.000 €
553 €/m²
Petosoban
·
450 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
622 €/m²
Petosoban
·
370 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.000 €
1.000 €/m²
Troiposoban
·
189 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
1.065 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290.000 €
569 €/m²
Petosoban
·
510 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 41
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam