Pronađeno
820
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
172.500 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
115 m²
·
3/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
59.218 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
40.84 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.741 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
43.27 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.244 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
56.72 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.117 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
41.46 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
66.453 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
45.83 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.727 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
43.26 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.875 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
63.9 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.763 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
64.61 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.613 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
88.49 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
86.250 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.725 €
1.250 €/m²
Četvorosoban
·
64.58 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.532 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
74.61 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
44.962 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
35.97 m²
·
Prizemlje
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
83.626 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
66.9 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.400 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
50.72 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
58.738 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
46.99 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.750 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
64.6 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.764 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
68.97 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
1.531 €/m²
Jednosoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 41
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam