Pronađeno
820
4zida
359.900 €
554 €/m²
650 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.667 €/m²
60 m²
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.488 €/m²
80 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.900 €
833 €/m²
480 m²
·
Suteren
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
3.651 €/m²
63 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
882 €/m²
1700 m²
4zida
130.000 €
3.514 €/m²
37 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Novi Banovci
4min
3min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
349.000 €
379 €/m²
922 m²
4zida
243.200 €
800 €/m²
304 m²
4zida
113.000 €
1.000 €/m²
113 m²
4zida
86.000 €
1.000 €/m²
86 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Nova Pazova
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.000 €/m²
105 m²
4zida
360.500 €
241 €/m²
1496 m²
Stara Pazova
8min
24min
8min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.596 €
1.564 €/m²
56 m²
·
4/4 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
425.000 €
885 €/m²
480 m²
·
Suteren
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.500 €
2.706 €/m²
63 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
425.000 €
1.214 €/m²
350 m²
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.000 €/m²
50 m²
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
1.300 €/m²
20 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.400 €
1.300 €/m²
28 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 19 od 41
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam