Pronađeno
130
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680.000 €
667 €/m²
1020 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.650 €/m²
100 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.600 €
1.599 €/m²
Dvosoban
·
49.77 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
12 €/m²
100 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.000 €
3 €/m²
2000 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.563 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
1.604 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
173.000 €
1.454 €/m²
4.5 soba
·
119 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
1.603 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.520 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
61.68 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.000 €
1.593 €/m²
Četvorosoban
·
84.13 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.557 €
1.573 €/m²
Dvosoban
·
49.95 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.190 €
1.470 €/m²
Trosoban
·
74.96 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.454 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
48.76 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
1.493 €/m²
Dvosoban
·
48.22 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.660 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
5min
4min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.420 €
1.668 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
5min
9min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.599 €
1.653 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.266 €
1.651 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
1.656 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Stari Banovci
10min
27min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam