Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
125
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
125 €/m²
Trosoban
·
249 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
324 €/m²
432 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.9k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.864 €/m²
44 m²
4zida
47.000 €
272 €/m²
173 m²
Sombor
›
Kolut
Pogledaj oglas →
600
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
600 €/m²
195 m²
·
Suteren
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
806
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.500 €
806 €/m²
54 m²
·
4. sprat
Sombor
›
Goge
Pogledaj oglas →
563
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
563 €/m²
174 m²
Sombor
›
Šikara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.000 €/m²
60 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Kolut
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
250 €/m²
330 m²
Sombor
›
Goge
Pogledaj oglas →
741
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
741 €/m²
297 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.068 €/m²
59 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
603
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
603 €/m²
116 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
461 €/m²
336 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
883
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
883 €/m²
140 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
534 €/m²
Dvosoban
·
87 m²
Sombor
›
Bački Monoštor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.500 €
188 €/m²
162 m²
4zida
27.000 €
141 €/m²
Četvorosoban
·
191 m²
Sombor
›
Telečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
788 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
294
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
294 €/m²
187 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
948 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam