Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
391 €/m²
128 m²
Sombor
›
Bukovački Salaši
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000.000 €
526 €/m²
3800 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
532 €/m²
526 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
1.165 €/m²
472 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
11 €/m²
5871 m²
Sombor
›
Riđica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.545 €/m²
Trosoban
·
55 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
991
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
991 €/m²
Trosoban
·
116 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.271 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
491
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
491 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
1 €/m²
107 m²
·
1. sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
15.200 €
4 €/m²
3800 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.466 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
4 €/m²
187 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
0 €/m²
11574 m²
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
2 €/m²
371 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
5 €/m²
2000 m²
·
Prizemlje
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
12 €/m²
146 m²
4zida
200 €
6 €/m²
31 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.900 €
274 €/m²
244 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj oglas →
400
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam