Pronađeno
119
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.094 €/m²
113 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
630.000 €
2.351 €/m²
Trosoban
·
268 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.090 €/m²
100 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
397.800 €
1.326 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
270 €/m²
Dvosoban
·
1526 m²
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
3.333 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Novi Sad
›
Popovica
6min
7min
12min
42min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.500 €
1.191 €/m²
160 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
2.762 €/m²
Petosoban
·
181 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
980.000 €
3.920 €/m²
15 soba
·
250 m²
Novi Sad
›
Popovica
8min
7min
11min
39min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
3.358 €/m²
134 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.590.000 €
4.098 €/m²
Četvorosoban
·
388 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.000 €
1.497 €/m²
151 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.300 €
1.038 €/m²
113 m²
4zida
1.534.700 €
3.837 €/m²
6 soba
·
400 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
438.000 €
2.342 €/m²
Četvorosoban
·
187 m²
·
7/1 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300.000 €
4.248 €/m²
6 soba
·
306 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
824.000 €
4.120 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Popovica
1min
3min
2min
20min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
432.600 €
1.966 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.900 €
1.723 €/m²
6 soba
·
257 m²
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
721.000 €
1.143 €/m²
10 soba
·
631 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam