Nekretnine u Popovica
133
Aktivnih oglasa
€2.550
Prosečna cena/m²
€2.733
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
27%
69%
Dobra cena (27%)Prosečna (69%)Skupo (4%)
Oglasi
2.3k/2.8k€/m²
4zida
332.470 €
2.325 €/m²
Četvorosoban·143 m²·2/1 sprat
6min3min21min50min
Pogledaj oglas →Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Popovica?
Prosečna cena kvadrata u Popovica, Novi Sad iznosi €2.550/m². Medijana cena je €2.733/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Popovica?
Trenutno ima 133 aktivnih oglasa za nekretnine u Popovica, Novi Sad. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Popovica?
Od svih oglasa u Popovica: 27% ima dobru cenu (ispod medijane), 69% je oko proseka, a 4% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Popovica?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Popovica počinje od €55.000.
Sa kojih portala su oglasi za Popovica?
SviStanovi prikazuje oglase za Popovica sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, kompasnekretnine.rs, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.