Pronađeno
32
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.000 €
1.077 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
1. sprat
Niš
›
Niška Banja
3min
5min
9min
Pogledaj oglas →
659
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
659 €/m²
Troiposoban
·
129 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
6 €/m²
320 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
10.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
1045 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.500 €
102 €/m²
Četvorosoban
·
1067 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
751.000 €
202 €/m²
Četvorosoban
·
3727 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.600 €
19 €/m²
Četvorosoban
·
3669 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
9.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
878 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
310.000 €
50 €/m²
Četvorosoban
·
6200 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
46.350 €
45 €/m²
Četvorosoban
·
1037 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
667
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
667 €/m²
6 soba
·
180 m²
Niš
›
Niška Banja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam