Nekretnine u Niška Banja
33
Aktivnih oglasa
€806
Prosečna cena/m²
€812
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (100%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
3/4€/m²
nekretnine
300 €
3 €/m²
Dvosoban·120 m²·1/1 sprat
5min3min4min
Pogledaj na:
1.6k/1.6k€/m²
nekretnine
90.000 €
1.607 €/m²
Dvosoban·56 m²·1/4 sprat
5min3min4min
Pogledaj na:
1.8k/1.6k€/m²
nekretnine
51.500 €
1.776 €/m²
Jednosoban·29 m²·1. sprat
Pogledaj na:
5/4€/m²
nekretnine
300 €
5 €/m²
Jednosoban·56 m²·1/1 sprat
5min3min4min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Niška Banja?
Prosečna cena kvadrata u Niška Banja, Niš iznosi €806/m². Medijana cena je €812/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Niška Banja?
Trenutno ima 33 aktivnih oglasa za nekretnine u Niška Banja, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Niška Banja?
Od svih oglasa u Niška Banja: 100% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Niška Banja?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Niška Banja počinje od €9.000.
Sa kojih portala su oglasi za Niška Banja?
SviStanovi prikazuje oglase za Niška Banja sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.