Pronađeno
198
4zida
392.000 €
860 €/m²
Četvorosoban
·
456 m²
Niš
›
Durlan
3min
3min
1min
31min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.875 €/m²
10 soba
·
80 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
1.345 €/m²
Četvorosoban
·
383 m²
Niš
›
Durlan
7min
5min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.911 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.500 €
1.450 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
3min
1min
1min
20min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
1.727 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Niš
›
Durlan
4min
4min
6min
18min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
636 €/m²
10 soba
·
550 m²
Niš
›
Durlan
2min
3min
3min
30min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.208 €/m²
240 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
721.000 €
1.442 €/m²
Četvorosoban
·
500 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
5min
4min
4min
18min
Pogledaj oglas →
11
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Durlan
8min
1min
1min
19min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
10 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
9min
1min
1min
20min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Durlan
9min
1min
1min
20min
Pogledaj oglas →
15
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460 €
15 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1. sprat
Niš
›
Durlan
5min
6min
7min
20min
Pogledaj oglas →
13
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1. sprat
Niš
›
Durlan
5min
6min
7min
20min
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam