Nekretnine u Durlan
285
Aktivnih oglasa
€1.013
Prosečna cena/m²
€1.875
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
21%
69%
10%
Dobra cena (21%)Prosečna (69%)Skupo (10%)
Oglasi
3/6€/m²
nekretnine
250 €
3 €/m²
Četvorosoban·90 m²·2. sprat
Pogledaj na:
882/2k€/m²
nekretnine
67.000 €
882 €/m²
Trosoban·76 m²·Suteren
Pogledaj na:
1k/2k€/m²
nekretnine
85.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban·85 m²·3/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Durlan?
Prosečna cena kvadrata u Durlan, Niš iznosi €1.013/m². Medijana cena je €1.875/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Durlan?
Trenutno ima 285 aktivnih oglasa za nekretnine u Durlan, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Durlan?
Od svih oglasa u Durlan: 21% ima dobru cenu (ispod medijane), 69% je oko proseka, a 10% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Durlan?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Durlan počinje od €35.000.
Sa kojih portala su oglasi za Durlan?
SviStanovi prikazuje oglase za Durlan sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, donae.rs, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.