Pronađeno
46
4zida
220.000 €
367 €/m²
600 m²
·
Prizemlje
Kula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
4 €/m²
769 m²
Kula
5min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
4 €/m²
67 m²
·
Suteren
Kula
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.000 €
946 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3. sprat
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
214 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Kula
›
Ruski Krstur
Pogledaj oglas →
444
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
444 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
343
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
343 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
500
/
584
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Kula
›
Sivac
Pogledaj oglas →
658
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
658 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.385 €
1.500 €/m²
Jednoiposoban
·
51.59 m²
·
2/4 sprat
Kula
›
Centar
Pogledaj oglas →
910
/
584
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
910 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Kula
›
Sivac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
137 €/m²
Petosoban
·
219 m²
Kula
›
Kruščić
Pogledaj oglas →
169
/
584
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
14.000 €
169 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Kula
›
Sivac
Pogledaj oglas →
542
/
584
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
542 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Kula
›
Sivac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
307 €/m²
303 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
823 €/m²
8 soba
·
79 m²
Kula
Pogledaj oglas →
340
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
340 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.203 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
3/7 sprat
Kula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.638 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/3 sprat
Kula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.800 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Kula
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam