Pronađeno
46
4zida
90.000 €
1.324 €/m²
Troiposoban
·
68 m²
·
1/1 sprat
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.600 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3/4 sprat
Kula
4min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
500 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
Kula
›
Sivac
8min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
893 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Kula
›
Crvenka
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
913 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
3. sprat
Kula
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
590.000 €
502 €/m²
1176 m²
·
1. sprat
Kula
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
590.000 €
502 €/m²
1176 m²
Kula
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
618.000 €
1.234 €/m²
Petosoban
·
501 m²
Kula
›
Sivac
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
392 €/m²
6 soba
·
255 m²
Kula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
441 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
Suteren
Kula
›
Donji grad
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
221 €/m²
350 m²
·
1/1 sprat
Kula
3min
1min
Pogledaj oglas →
313
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.300 €
313 €/m²
8 soba
·
260 m²
Kula
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
584
/
584
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
584 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kula
›
Sivac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
198 €/m²
364 m²
Kula
Pogledaj oglas →
355
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
355 €/m²
Trosoban
·
197 m²
Kula
›
Crvenka
1min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
428
/
355
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
428 €/m²
180 m²
Kula
›
Crvenka
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
541 €/m²
Petosoban
·
268 m²
Kula
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
1.031 €/m²
87 m²
Kula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
237 €/m²
632 m²
4zida
45.000 €
165 €/m²
273 m²
Kula
›
Sivac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam