Pronađeno
606
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
2.080 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
29min
8min
26min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.900 €
1.515 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.400 €
1.400 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
1.880 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.757 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
48.000 €
1.371 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
2.143 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
13min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.500 €
1.900 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
30min
4min
13min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
1.964 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.200 €
1.453 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
4zida
60 €
2 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.630 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
47.000 €
2.136 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
Kopaonik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
53.900 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
24.5 m²
Kopaonik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.774 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.486 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.200 €
2.467 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Sunčana Dolina
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.990 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 31
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam