Pronađeno
606
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
820.000 €
1.786 €/m²
459 m²
·
Prizemlje
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.400 €
2.517 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
21min
Pogledaj oglas →
5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
5.000 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
4/5 sprat
Kopaonik
41min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.300 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
Suteren
Kopaonik
31min
5min
12min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.400 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
29min
11min
29min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.885 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
8min
5min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
2.132 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
5.000 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
4/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
nekretninekrusevac.rs
3.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.286 €
3.888 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.639 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.273 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.432 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.600 €
2.400 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
2.750 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
31min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.292 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
29min
11min
29min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
2.103 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
Suteren
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
5.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
2.071 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Sunčani Vrhovi
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.500 €
2.258 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
2.163 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.500 €
2.167 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 31
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam