Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.727 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
31min
2min
17min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
1.880 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
jaricnekretnine.rs
48.000 €
1.371 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.500 €
1.900 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
30min
4min
13min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
66.500 €
2.078 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
2.781 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.500 €
2.159 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam