Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.640 €
1.973 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
37min
14min
34min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.230 €
1.985 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.230 €
2.192 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
37min
14min
34min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.520 €
1.990 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.020 €
1.958 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.500 €
2.258 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
1.547 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.200 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.571 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.786 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
29min
11min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
2 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
39min
23min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
967 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
31min
4min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
914 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.000 €
1.069 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
2.045 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
2/6 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
1.667 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.894 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
30min
2min
17min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.391 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
Prizemlje
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
2.556 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Vikend naselje
30min
2min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam