Pronađeno
38
4zida
60.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Bogatić
›
Crna Bara
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
872 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Bogatić
11min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
335 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Bogatić
›
Crna Bara
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
781 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
400 €/m²
Petosoban
·
600 m²
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.950 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Bogatić
›
Crna Bara
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
972 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Bogatić
8min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
495 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Bogatić
›
Glušci
4min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
311 €/m²
1446 m²
Bogatić
›
Klenje
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
430 €/m²
556 m²
·
Suteren
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
3 €/m²
250 m²
·
Suteren
Bogatić
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
40 m²
·
Suteren
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
1.008 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/3 sprat
Bogatić
8min
5min
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.048 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Bogatić
16min
14min
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.100 €
601 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Bogatić
6min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-s.com
39.950 €
317 €/m²
Dvosoban
·
126 m²
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-s.com
70.000 €
1.944 €/m²
Trosoban
·
36 m²
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
514 €/m²
6 soba
·
350 m²
Bogatić
›
Dublje
8min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam