Pronađeno
38
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
3 €/m²
50 m²
Bogatić
›
Badovinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-s.com
11.000 €
2 €/m²
7035 m²
Bogatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.900 €
985 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Bogatić
12min
1min
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.800 €
1.100 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Bogatić
21min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
550 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Bogatić
›
Glušci
14min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
577 €/m²
Trosoban
·
182 m²
Bogatić
›
Belotić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
766 €/m²
10 soba
·
320 m²
Bogatić
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
109 m²
Bogatić
5min
12min
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
373 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Bogatić
›
Sovljak
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
363 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Bogatić
›
Crna Bara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
790 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Bogatić
3min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
475 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Bogatić
›
Glušci
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
509 €/m²
Dvosoban
·
117 m²
Bogatić
›
Glušci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
722 €/m²
Jednosoban
·
79 m²
Bogatić
›
Klenje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
472 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Bogatić
›
Glušci
5min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
633 €/m²
Petosoban
·
90 m²
Bogatić
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
921 €/m²
Četvorosoban
·
63 m²
Bogatić
›
Dublje
4min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
174 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Bogatić
›
Badovinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
800 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Bogatić
4min
25min
Pogledaj na:
4zida
nekretnine-s.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
302 €/m²
7 soba
·
496 m²
Bogatić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam