Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.000 €
3.517 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.200 €
8 €/m²
395 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
2.414 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.400 €
1.891 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
4
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
4 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
14 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Suteren
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
11 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Suteren
Beograd
›
Novi Grad
5min
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.447 €/m²
7 soba
·
228 m²
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.900 €
2.007 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.049 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
2.479 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Beograd
›
Novi Grad
4min
4min
4min
22min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.750 €
3.250 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Novi Grad
5min
4min
4min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
2.673 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.143 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
4.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
4.400 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam