Pronađeno
35
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400.000 €
2.703 €/m²
Petosoban
·
148 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
KNEZA MILOSA
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
67 €/m²
45 m²
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
4k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
435.000 €
3.991 €/m²
Troiposoban
·
109 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.760 €
18 €/m²
153.2 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
990 €
14 €/m²
70 m²
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.050 €
12 €/m²
85 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj na:
4zida
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.100 €
20 €/m²
153 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
15 €/m²
112 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.000 €
4.268 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
23
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
23 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
12
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
12 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
8.5k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
759.000 €
8.528 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
5/23 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.000 €
4.611 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
21
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
21 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
23
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
23 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
8/24 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.700 €
15 €/m²
113 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
21
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
21 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
24
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600 €
24 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
13
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
13 €/m²
Petosoban
·
89 m²
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
13
/
21
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
13 €/m²
Trosoban
·
108 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Kneza Miloša
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam