Pronađeno
61
4zida
61.290 €
1.751 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
Bačka Palanka
›
Vizić
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
147 €/m²
408 m²
Bačka Palanka
›
Gajdobra
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
330 €/m²
Trosoban
·
179 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
889 €/m²
10 soba
·
360 m²
Bačka Palanka
›
Čelarevo
11min
26min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.900 €
515 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Bačka Palanka
›
Čelarevo
6min
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
347 €/m²
6 soba
·
490 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
676 €/m²
Četvorosoban
·
414 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.800 €
1.487 €/m²
Četvorosoban
·
133 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
695 €/m²
6 soba
·
100 m²
Bačka Palanka
›
Tovariševo
8min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
280 €/m²
7 soba
·
250 m²
Bačka Palanka
6min
9min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
252 €/m²
Dvosoban
·
151 m²
Bačka Palanka
›
Pivnice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
211 €/m²
332 m²
Bačka Palanka
›
Despotovo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
606 €/m²
66 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
972
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
972 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Suteren
Bačka Palanka
›
Čelarevo
11min
26min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.400 €
1.428 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.190 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1. sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.600 €
1.297 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.770 €
1.147 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/1 sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.550 €
1.293 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Bačka Palanka
7min
6min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.750 €
1.531 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Bačka Palanka
7min
6min
33min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam