Pronađeno
61
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.050 €
1.445 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
Bačka Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.750 €
1.434 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
Bačka Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.350 €
1.350 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3. sprat
Bačka Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.900 €
1.300 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
2. sprat
Bačka Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.400 €
2 €/m²
2096 m²
Bačka Palanka
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
858
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
858 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
17.000 €
378 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Bačka Palanka
›
Neštin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.500 €
798 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Bačka Palanka
›
Vizić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.500 €
162 €/m²
Četvorosoban
·
164 m²
Bačka Palanka
›
Gajdobra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
2.994 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
Bačka Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
820 €/m²
Petosoban
·
113 m²
Bačka Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
591 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Bačka Palanka
›
Despotovo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
699 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
729 €/m²
Trosoban
·
247 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
1.133 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Bačka Palanka
7min
13min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.106 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Bačka Palanka
›
Neštin
18min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.803 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Bačka Palanka
›
Despotovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
366 €/m²
6 soba
·
239 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.395 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Bačka Palanka
›
Neštin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
900 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam