Nekretnine u Centar
69
Aktivnih oglasa
€816
Prosečna cena/m²
€1.098
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
77%
Dobra cena (0%)Prosečna (77%)Skupo (0%)
Oglasi
1.4k/1.2k€/m²
4zida
121.550 €
1.430 €/m²
Trosoban·85 m²·4/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Centar?
Prosečna cena kvadrata u Centar, Paraćin iznosi €816/m². Medijana cena je €1.098/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Centar?
Trenutno ima 69 aktivnih oglasa za nekretnine u Centar, Paraćin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Centar?
Od svih oglasa u Centar: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 77% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Centar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Centar počinje od €25.000.
Sa kojih portala su oglasi za Centar?
SviStanovi prikazuje oglase za Centar sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.