Nekretnine u Strelište 1
7
Aktivnih oglasa
€1.247
Prosečna cena/m²
€1.287
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (0%)Prosečna (100%)Skupo (0%)
Oglasi
1.2k/1.3k€/m²
nekretnine
229.000 €
1.157 €/m²
6 soba·198 m²·1/1 sprat
4min3min6min6min
Pogledaj na:
1.5k/1.3k€/m²
nekretnine
69.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban·46 m²·8/8 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.3k€/m²
nekretnine
146.520 €
1.211 €/m²
Trosoban·121 m²·1/1 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Strelište 1?
Prosečna cena kvadrata u Strelište 1, Pančevo iznosi €1.247/m². Medijana cena je €1.287/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Strelište 1?
Trenutno ima 7 aktivnih oglasa za nekretnine u Strelište 1, Pančevo. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Strelište 1?
Od svih oglasa u Strelište 1: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 100% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Strelište 1?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Strelište 1 počinje od €67.000.
Sa kojih portala su oglasi za Strelište 1?
SviStanovi prikazuje oglase za Strelište 1 sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.