Nekretnine u Gornji grad Margita
76
Aktivnih oglasa
€1.651
Prosečna cena/m²
€1.848
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
67%
24%
Dobra cena (8%)Prosečna (67%)Skupo (24%)
Oglasi
868/1.8k€/m²
nekretnine
33.000 €
868 €/m²
Dvosoban·38 m²·Suteren
Pogledaj na:
1.6k/1.8k€/m²
nekretnine
150.000 €
1.596 €/m²
Trosoban·94 m²·2/5 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1.8k€/m²
nekretnine
82.800 €
1.800 €/m²
Jednosoban·46 m²·2/4 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1.8k€/m²
nekretnine
80.658 €
1.800 €/m²
Dvosoban·44.81 m²·3/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Gornji grad Margita?
Prosečna cena kvadrata u Gornji grad Margita, Pančevo iznosi €1.651/m². Medijana cena je €1.848/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Gornji grad Margita?
Trenutno ima 76 aktivnih oglasa za nekretnine u Gornji grad Margita, Pančevo. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Gornji grad Margita?
Od svih oglasa u Gornji grad Margita: 8% ima dobru cenu (ispod medijane), 67% je oko proseka, a 24% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Gornji grad Margita?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Gornji grad Margita počinje od €33.000.
Sa kojih portala su oglasi za Gornji grad Margita?
SviStanovi prikazuje oglase za Gornji grad Margita sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.