Nekretnine u Aksentija Maksimovića
1
Aktivnih oglasa
€1.314
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
155.000 €
1.314 €/m²
Petosoban·118 m²·4/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Aksentija Maksimovića?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Aksentija Maksimovića, Pančevo. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Aksentija Maksimovića?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Aksentija Maksimovića počinje od €155.000.
Sa kojih portala su oglasi za Aksentija Maksimovića?
SviStanovi prikazuje oglase za Aksentija Maksimovića sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.