Nekretnine u Karagača
14
Aktivnih oglasa
€2.138
Prosečna cena/m²
€2.163
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
58%
33%
Dobra cena (58%)Prosečna (33%)Skupo (8%)
Oglasi
2.2k/2.2k€/m²
4zida
155.740 €
2.163 €/m²
Četvorosoban·72 m²·1/2 sprat
4min22min19min17min
Pogledaj oglas →2.2k/2.2k€/m²
4zida
155.800 €
2.164 €/m²
Četvorosoban·72 m²·1/2 sprat
6min23min11min35min
Pogledaj oglas →2.4k/2.2k€/m²
4zida
175.000 €
2.397 €/m²
Četvorosoban·73 m²·5/5 sprat
6min23min11min35min
Pogledaj oglas →2.5k/2.2k€/m²
4zida
179.000 €
2.452 €/m²
Četvorosoban·73 m²·5/1 sprat
6min23min11min35min
Pogledaj oglas →Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Karagača?
Prosečna cena kvadrata u Karagača, Novi Sad iznosi €2.138/m². Medijana cena je €2.163/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Karagača?
Trenutno ima 14 aktivnih oglasa za nekretnine u Karagača, Novi Sad. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Karagača?
Od svih oglasa u Karagača: 58% ima dobru cenu (ispod medijane), 33% je oko proseka, a 8% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Karagača?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Karagača počinje od €150.000.
Sa kojih portala su oglasi za Karagača?
SviStanovi prikazuje oglase za Karagača sa sledećih portala: 4zida, baknekretnine.rs, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.