Nekretnine u grigovacki put
1
Aktivnih oglasa
€1.548
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
173.400 €
1.548 €/m²
Četvorosoban·112 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u grigovacki put?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u grigovacki put, Novi Sad. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u grigovacki put?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u grigovacki put počinje od €173.400.
Sa kojih portala su oglasi za grigovacki put?
SviStanovi prikazuje oglase za grigovacki put sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.