Nekretnine u Bocke
27
Aktivnih oglasa
€1.979
Prosečna cena/m²
€1.626
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (0%)Prosečna (0%)Skupo (100%)
Oglasi
1.6k/1.6k€/m²
4zida
139.000 €
1.562 €/m²
Trosoban·89 m²
Pogledaj na:
1.7k/1.6k€/m²
4zida
242.050 €
1.681 €/m²
Petosoban·144 m²
3min3min14min31min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Bocke?
Prosečna cena kvadrata u Bocke, Novi Sad iznosi €1.979/m². Medijana cena je €1.626/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bocke?
Trenutno ima 27 aktivnih oglasa za nekretnine u Bocke, Novi Sad. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Bocke?
Od svih oglasa u Bocke: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 100% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bocke?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bocke počinje od €110.000.
Sa kojih portala su oglasi za Bocke?
SviStanovi prikazuje oglase za Bocke sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.