Nekretnine u Ratko Jović
25
Aktivnih oglasa
€441
Prosečna cena/m²
€956
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
16%
68%
16%
Dobra cena (16%)Prosečna (68%)Skupo (16%)
Oglasi
nekretnine
1.200 €
4 €/m²
Četvorosoban·280 m²
6min1min2min40min
Pogledaj na:
nekretnine
69.000 €
1.302 €/m²
Jednosoban·53 m²·5/5 sprat
3min5min1min42min
Pogledaj na:
nekretnine
800 €
5 €/m²
Četvorosoban·150 m²·1. sprat
Pogledaj na:
nekretnine
1.200 €
5 €/m²
Četvorosoban·240 m²·Suteren
Pogledaj na:
nekretnine
3.600 €
4 €/m²
Četvorosoban·1000 m²·Suteren
4min4min3min44min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Ratko Jović?
Prosečna cena kvadrata u Ratko Jović, Niš iznosi €441/m². Medijana cena je €956/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Ratko Jović?
Trenutno ima 25 aktivnih oglasa za nekretnine u Ratko Jović, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Ratko Jović?
Od svih oglasa u Ratko Jović: 16% ima dobru cenu (ispod medijane), 68% je oko proseka, a 16% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Ratko Jović?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Ratko Jović počinje od €69.000.
Sa kojih portala su oglasi za Ratko Jović?
SviStanovi prikazuje oglase za Ratko Jović sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.