Nekretnine u Kalač brdo
23
Aktivnih oglasa
€1.113
Prosečna cena/m²
€1.213
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
91%
Dobra cena (9%)Prosečna (91%)Skupo (0%)
Oglasi
1.8k/1.8k€/m²
4zida
106.500 €
1.805 €/m²
Dvoiposoban·59 m²·4/4 sprat
4min3min1min4min
Pogledaj na:
1.8k/1.8k€/m²
nekretnine
77.700 €
1.750 €/m²
Dvosoban·44.39 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
1.7k/1.8k€/m²
nekretnine
69.400 €
1.749 €/m²
Dvosoban·39.67 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1.8k€/m²
nekretnine
96.970 €
1.750 €/m²
Dvosoban·55.41 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kalač brdo?
Prosečna cena kvadrata u Kalač brdo, Niš iznosi €1.113/m². Medijana cena je €1.213/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kalač brdo?
Trenutno ima 23 aktivnih oglasa za nekretnine u Kalač brdo, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kalač brdo?
Od svih oglasa u Kalač brdo: 9% ima dobru cenu (ispod medijane), 91% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kalač brdo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kalač brdo počinje od €69.400.
Sa kojih portala su oglasi za Kalač brdo?
SviStanovi prikazuje oglase za Kalač brdo sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.