Nekretnine u Gornje Medjurovo
2
Aktivnih oglasa
€898
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
596/596€/m²
nekretnine
162.000 €
596 €/m²
Četvorosoban·272 m²
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Gornje Medjurovo?
Trenutno ima 2 aktivnih oglasa za nekretnine u Gornje Medjurovo, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Gornje Medjurovo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Gornje Medjurovo počinje od €120.000.
Sa kojih portala su oglasi za Gornje Medjurovo?
SviStanovi prikazuje oglase za Gornje Medjurovo sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.