Nekretnine u Donji Komren
13
Aktivnih oglasa
€887
Prosečna cena/m²
€1.361
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
46%
Dobra cena (46%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
1.3k/1.3k€/m²
nekretnine
103.000 €
1.288 €/m²
Trosoban·80 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Donji Komren?
Prosečna cena kvadrata u Donji Komren, Niš iznosi €887/m². Medijana cena je €1.361/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Donji Komren?
Trenutno ima 13 aktivnih oglasa za nekretnine u Donji Komren, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Donji Komren?
Od svih oglasa u Donji Komren: 46% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Donji Komren?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Donji Komren počinje od €76.000.
Sa kojih portala su oglasi za Donji Komren?
SviStanovi prikazuje oglase za Donji Komren sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.