Nekretnine u Guča
9
Aktivnih oglasa
€965
Prosečna cena/m²
€1.200
Medijana cena/m²
Oglasi
1.2k/1.2k€/m²
halooglasi
30.360 €
1.200 €/m²
Garsonjera·25.3 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
halooglasi
34.632 €
1.200 €/m²
Garsonjera·28.86 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
halooglasi
46.536 €
1.200 €/m²
Dvosoban·38.78 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
halooglasi
64.332 €
1.200 €/m²
Dvoiposoban·53.61 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
halooglasi
73.716 €
1.200 €/m²
Trosoban·61.43 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
halooglasi
87.648 €
1.200 €/m²
Trosoban·73.04 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Guča?
Prosečna cena kvadrata u Guča, Lučani iznosi €965/m². Medijana cena je €1.200/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Guča?
Trenutno ima 9 aktivnih oglasa za nekretnine u Guča, Lučani. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Guča?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Guča počinje od €30.360.
Sa kojih portala su oglasi za Guča?
SviStanovi prikazuje oglase za Guča sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.