Nekretnine u Tankosićeva
1
Aktivnih oglasa
€1.073
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
161.000 €
1.073 €/m²
Četvorosoban·150 m²
5min1min10min16min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Tankosićeva?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Tankosićeva, Kragujevac. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Tankosićeva?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Tankosićeva počinje od €161.000.
Sa kojih portala su oglasi za Tankosićeva?
SviStanovi prikazuje oglase za Tankosićeva sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.