Nekretnine u Olge Milivojević
1
Aktivnih oglasa
€536
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
150.000 €
536 €/m²
Četvorosoban·280 m²
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Olge Milivojević?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Olge Milivojević, Kragujevac. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Olge Milivojević?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Olge Milivojević počinje od €150.000.
Sa kojih portala su oglasi za Olge Milivojević?
SviStanovi prikazuje oglase za Olge Milivojević sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.