Nekretnine u Milovana Pantovića
1
Aktivnih oglasa
€182
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
175.000 €
182 €/m²
Četvorosoban·960 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Milovana Pantovića?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Milovana Pantovića, Kragujevac. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Milovana Pantovića?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Milovana Pantovića počinje od €175.000.
Sa kojih portala su oglasi za Milovana Pantovića?
SviStanovi prikazuje oglase za Milovana Pantovića sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.