Nekretnine u Nemanjina
3
Aktivnih oglasa
€795
Prosečna cena/m²
€741
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
1.600.000 €
700 €/m²
2285 m²·Suteren
6min8min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Nemanjina?
Prosečna cena kvadrata u Nemanjina, Kovin iznosi €795/m². Medijana cena je €741/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Nemanjina?
Trenutno ima 3 aktivnih oglasa za nekretnine u Nemanjina, Kovin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Nemanjina?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Nemanjina počinje od €28.900.
Sa kojih portala su oglasi za Nemanjina?
SviStanovi prikazuje oglase za Nemanjina sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.