Nekretnine u Patrijarha Pavla
1
Aktivnih oglasa
€1.658
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
63.000 €
1.658 €/m²
Jednosoban·38 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Patrijarha Pavla?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Patrijarha Pavla, Kopaonik. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Patrijarha Pavla?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Patrijarha Pavla počinje od €63.000.
Sa kojih portala su oglasi za Patrijarha Pavla?
SviStanovi prikazuje oglase za Patrijarha Pavla sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.