Nekretnine u Kajsijar
30
Aktivnih oglasa
€804
Prosečna cena/m²
€1.059
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
41%
46%
13%
Dobra cena (41%)Prosečna (46%)Skupo (13%)
Oglasi
955/1.1k€/m²
4zida
107.000 €
955 €/m²
Četvorosoban·112 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
1.1k/1.1k€/m²
nekretnine
28.000 €
1.120 €/m²
Garsonjera·25 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
917/1.1k€/m²
nekretnine
55.000 €
917 €/m²
Dvosoban·60 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
1.2k/1.1k€/m²
nekretnine
81.600 €
1.200 €/m²
Dvosoban·68 m²·2/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kajsijar?
Prosečna cena kvadrata u Kajsijar, Jagodina iznosi €804/m². Medijana cena je €1.059/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kajsijar?
Trenutno ima 30 aktivnih oglasa za nekretnine u Kajsijar, Jagodina. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kajsijar?
Od svih oglasa u Kajsijar: 41% ima dobru cenu (ispod medijane), 46% je oko proseka, a 13% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kajsijar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kajsijar počinje od €11.140.
Sa kojih portala su oglasi za Kajsijar?
SviStanovi prikazuje oglase za Kajsijar sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.