Nekretnine u Branka Radičevića
1
Aktivnih oglasa
€894
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
59.000 €
894 €/m²
Trosoban·66 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Branka Radičevića?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Branka Radičevića, Irig. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Branka Radičevića?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Branka Radičevića počinje od €59.000.
Sa kojih portala su oglasi za Branka Radičevića?
SviStanovi prikazuje oglase za Branka Radičevića sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.