Nekretnine u Gornji Barbeš
3
Aktivnih oglasa
€318
Prosečna cena/m²
€275
Medijana cena/m²
Oglasi
275/275€/m²
4zida
55.000 €
275 €/m²
Četvorosoban·200 m²
5min8min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Gornji Barbeš?
Prosečna cena kvadrata u Gornji Barbeš, Gadžin Han iznosi €318/m². Medijana cena je €275/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Gornji Barbeš?
Trenutno ima 3 aktivnih oglasa za nekretnine u Gornji Barbeš, Gadžin Han. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Gornji Barbeš?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Gornji Barbeš počinje od €26.000.
Sa kojih portala su oglasi za Gornji Barbeš?
SviStanovi prikazuje oglase za Gornji Barbeš sa sledećih portala: 4zida. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.