Nekretnine u Sopot
47
Aktivnih oglasa
€1.491
Prosečna cena/m²
€1.320
Medijana cena/m²
Oglasi
409/1.4k€/m²
nekretnine
45.000 €
409 €/m²
Četvorosoban·110 m²
4min25min
Pogledaj na:
455/1.4k€/m²
nekretnine
60.000 €
455 €/m²
Dvosoban·132 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
750/1.4k€/m²
nekretnine
66.000 €
750 €/m²
Četvorosoban·88 m²
Pogledaj na:
1.7k/1.4k€/m²
nekretnine
99.000 €
1.707 €/m²
Trosoban·58 m²
Pogledaj na:
1.2k/1.4k€/m²
nekretnine
115.450 €
1.155 €/m²
Trosoban·100 m²·1/2 sprat
5min3min
Pogledaj na:
1.6k/1.4k€/m²
nekretnine
129.900 €
1.565 €/m²
Trosoban·83 m²
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Sopot?
Prosečna cena kvadrata u Sopot, Beograd iznosi €1.491/m². Medijana cena je €1.320/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Sopot?
Trenutno ima 47 aktivnih oglasa za nekretnine u Sopot, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Sopot?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Sopot počinje od €32.000.
Sa kojih portala su oglasi za Sopot?
SviStanovi prikazuje oglase za Sopot sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.